Solkors stemplet      Annonse nr: 2452531

25 øre er signert ekte stemplet

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet07.08.2019 16:15:00
Slutter15.08.2019 14:00:00
Solgt forkr 60,00
Annonse vist50
Solkors stemplet
Annonse nr: 2452531
Høyeste Budgiver pooc53 (903)  Se budgivers karakterbok
pooc53kr 60,00 (Autobud)15.08.2019 13:45:01
rero18kr 60,0015.08.2019 13:45:01
pooc53kr 55,0015.08.2019 09:45:46
rero18kr 50,00 (Autobud)15.08.2019 09:45:23
pooc53kr 50,0015.08.2019 09:45:23
rero18kr 26,00 (Autobud)14.08.2019 17:45:09
pooc53kr 24,0014.08.2019 17:45:09
rero18kr 22,0014.08.2019 02:08:44
tro-johkr 20,00 (Autobud)14.08.2019 02:08:44
tro-johkr 16,00 (Autobud)07.08.2019 17:56:57
birgerkarlkr 14,0007.08.2019 17:56:57
tro-johkr 12,00 (Autobud)07.08.2019 17:55:51
birgerkarlkr 10,0007.08.2019 17:55:51
tro-johkr 8,00 (Autobud)07.08.2019 16:31:16
fluelortkr 6,0007.08.2019 16:31:16
tro-johkr 1,0007.08.2019 16:19:13

Karakterer (1756)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.08.2019 01:16:34