Kjendalsbræ, Loen. - m/masse folk - Eneb. 1927 [13308]      Annonse nr: 2452507

småformat. Carl Normann, hamar Eneret 1927. påskrevet bakside

ørliten bit av hj. venstre oppe mangler, småsår kant

se bilder

Kjøper betaler frakt=Postens takster(A-post + emballering kr: 3,-. Betalingsfrist 1.uke. Maks oppsamling objekter 7 dager. Betaling skjer via: BANKKONTO, VIPPS, PAYPAL.

NB-NY REGEL!Kjøper betaler frakt=Postens takster(A-post) + emballering kr: 3,-. Betalingsfrist 1.uke. Maks oppsamling objekter 7 dager. #BANKKONTO, VIPPS eller PAYPAL# NB! DE(N) "HVITE" STRIPEN/ENE DU SER TIL VENSTRE PÅ KORTENE SKYLDES SCANNEREN OG ER IKKE PÅ KORTET!!
Objektets tilstand
Utropspriskr 17,00
Startet04.09.2019 23:06:08
Slutter11.09.2019 23:06:08
Solgt forkr 17,00
Kjendalsbræ, Loen. - m/masse folk - Eneb. 1927 [13308]
Annonse nr: 2452507
Høyeste Budgiver Trillebag (73)  Se budgivers karakterbok
Trillebagkr 17,0011.09.2019 22:07:14
Selger:  BokDalen

Medlem siden: 18.01.2011
Sted: Fyllingsdalen
Karakterer (4837)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.09.2019 21:02:18