Provisorie NK.166 v2      Annonse nr: 2451901

Postfriskt provisorie NK.166 med varianten v2 "komma" forran N i Norge. En fin variant.
Kjøper betaler frakt. Porto etter postens takster. Betaling innen 7 dager fra sluttdato.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet06.08.2019 22:33:40
Slutter15.08.2019 22:30:00
Solgt forkr 106,00
Annonse vist41
Provisorie NK.166 v2
Annonse nr: 2451901
Høyeste Budgiver flautangen (55)  Se budgivers karakterbok
flautangenkr 106,0015.08.2019 21:41:29
Kjellunnikr 100,00 (Autobud)15.08.2019 21:41:29
Kjellunnikr 86,0015.08.2019 20:23:15
flautangenkr 80,00 (Autobud)15.08.2019 20:23:15
flautangenkr 56,00 (Autobud)13.08.2019 22:10:21
Leif H.kr 51,0013.08.2019 22:10:21
flautangenkr 47,00 (Autobud)13.08.2019 22:09:01
Leif H.kr 44,0013.08.2019 22:09:01
flautangenkr 41,00 (Autobud)13.08.2019 22:08:38
Leif H.kr 38,0013.08.2019 22:08:38
flautangenkr 35,00 (Autobud)13.08.2019 22:08:26
Leif H.kr 32,0013.08.2019 22:08:26
flautangenkr 29,00 (Autobud)13.08.2019 22:08:14
Leif H.kr 26,0013.08.2019 22:08:14
flautangenkr 22,0013.08.2019 20:07:18
Leif H.kr 20,0012.08.2019 12:18:12
Selger:  OFMO

Medlem siden: 17.11.2016
Sted: Sandefjord
Karakterer (61)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.08.2019 01:20:29