TRE KRONOR ( 3 )      Annonse nr: 2448786
TRE KRONOR - PRIMA POSTFRISK ( 3 )

TRE KRONOR - PRIMA POSTFRISK ( 3 )KOMPLETT SAMLING TRE KRONOR - PRIMA POSTFRISK.  FACIT 284-316.

BETALING 3 DAGER ETTER AUKSJONENS AVSLUT, PÅ GRUNN AV REISER I ARBEIDE.

SAMSENDER KUN AUKSJONER SOM AVSLUTES  PÅ SAMME DATO.

BÄSTE KJÖPERE ! KJÖPERE BETALER FRAKT ETTER POSTENS SATSER + 10 KR I PAKKING ETTER AUKSJONENS AVSLUT!. BETALING 3 DAGER ETTER AUKSJONENS AVSLUT, PÅ GRUNN AV REISER I ARBEIDE. SAMSENDER KUN AUKSJONER SOM AVSLUTES PÅ SAMME DATO. ALLE MINE AUKSJONER HAR ETT UTROPSPRIS PÅ KUN 1 KRONE! NOE DU LURER PÅ – KONTAKT MEG !
Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Slutter om 10d 18t 18min 44sek
Slutter01.09.2019 22:00:00
Bud nåkr 36,00
Annonse vist190

Høyeste Budgiver Elvely (3479)  Se budgivers karakterbok
Elvelykr 36,0018.08.2019 09:34:39
Kalixkr 33,0017.08.2019 13:34:16
Elvelykr 31,00 (Autobud)17.08.2019 13:34:16
Elvelykr 5,0012.08.2019 12:01:26
Topgunkr 3,00 (Autobud)12.08.2019 12:01:26
Topgunkr 1,0011.08.2019 13:07:46
Selger:  Berlingo01
Profilbilde   Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sarpsborg
Karakterer (4826)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.08.2019 03:41:16