Frang - God Jul (Oppi 7260/15) - julen 1952      Annonse nr: 2445730

Pent, brukt småformat julekort. Knekk i øvre høyre hjørne.

Stemplet Moss 22-12-1952, men frimerket mangler.

Oppi 7260/15.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet31.07.2019 12:29:39
Slutter14.08.2019 19:46:00
Annonse vist12
Frang - God Jul (Oppi 7260/15) - julen 1952
Annonse nr: 2445730
Høyeste Budgiver fisken42 (4360)  Se budgivers karakterbok
fisken42kr 8,0031.07.2019 20:54:45

Karakterer (8599)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.08.2019 03:41:00