Firmabrev stemplet Melbo 1901 se scan      Annonse nr: 2445330

avrevet nedre venstre hjørne
Frakt kr 24

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet07.08.2019 19:50:24
Slutter14.08.2019 19:50:24
Solgt forkr 3,00
Annonse vist14
Firmabrev stemplet Melbo 1901 se scan
Annonse nr: 2445330
Høyeste Budgiver terjed (16644)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 3,0008.08.2019 13:13:35
Selger:  monte-feliz

Medlem siden: 14.04.2014
Sted: Stjørdal
Karakterer (8668)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.08.2019 03:41:47