Firmabrevstemplet Oslo St.Hanshaugen 1936 se scan      Annonse nr: 2445322

hj/kant.slitasje litt gulnet
Frakt kr 24

Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
Startet07.08.2019 19:50:24
Slutter14.08.2019 19:50:24
Solgt forkr 4,00
Annonse vist23
Firmabrevstemplet Oslo St.Hanshaugen 1936 se scan
Annonse nr: 2445322
Høyeste Budgiver terjed (16644)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 4,0008.08.2019 13:12:36
Selger:  monte-feliz

Medlem siden: 14.04.2014
Sted: Stjørdal
Karakterer (8668)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.08.2019 18:55:41