Hardplast myntsett 1976 m/beskrivelse      Annonse nr: 2428734

Beskjeden slitasje men ripe på baksiden

Oppsamling for samsending max 3 dager. For at det skal fungere må bud foreligge før dagens auksjon avsluttes slik at jeg kan se det er mer på gang.

Objektets tilstand
kr 55,00
Utropspriskr 225,00
Startet16.07.2019 12:35:48
Slutter23.07.2019 15:00:00
Annonse vist1
Hardplast myntsett 1976 m/beskrivelse
Annonse nr: 2428734

Karakterer (26343)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.08.2019 21:11:59