Papua New Guinea 2 kina, sign. 1 (1975) (P1), UNC      Annonse nr: 2428653

Feilfri og usirkulert seddel.

I Standard Catalog of World Paper Money (20th edition/2014) har denne seddelen en katalogverdi på 17,50 USD.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet16.07.2019 11:28:38
Slutter29.07.2019 20:40:00
Solgt forkr 30,00
Annonse vist9
Papua New Guinea 2 kina, sign. 1 (1975) (P1), UNC
Annonse nr: 2428653
Høyeste Budgiver kokrobite (866)  Se budgivers karakterbok
kokrobitekr 30,0020.07.2019 18:56:53

Karakterer (8608)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.08.2019 21:10:04