2 prima ruller A-merker Sochi OL. Pålydende 3.200,-      Annonse nr: 2428478

Prima ruller.
Kjøper velger selv forsendelsestype
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Auksjonstype Lagervare
Salgspriskr 2 000,00
Annonse vist187

Karakterer (3180)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.10.2019 23:21:43