Ludv. Skramstad - Balholmen, kartongkort. J.F.      Annonse nr: 2425747

Ubetydelig hjørneslitasje.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet11.07.2019 18:13:10
Slutter19.07.2019 21:07:00
Annonse vist7
Ludv. Skramstad - Balholmen, kartongkort. J.F.
Annonse nr: 2425747
Selger:  Lorents

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Hamar
Karakterer (13843)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.10.2019 17:57:17