GiBud.no : Postkort : Motiv & temakort : Katongkort & Overrekningskort : Auksjon
Otto Valstad, kartongkort. J.F.      Annonse nr: 2425744

Slitasje på øvre høyre hjørne og brett fra nedre kant til midten.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Slutter om 2d 9t 37min 8sek
Slutter19.07.2019 21:07:00
Bud nåkr 12,00
Annonse vist16

Høyeste Budgiver birghol (1835)  Se budgivers karakterbok
birgholkr 12,0014.07.2019 10:39:09
Myntolakr 10,0012.07.2019 23:23:07
Selger:  Lorents

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Hamar
Karakterer (13117)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.07.2019 11:29:52