Otto Valstad, kartongkort. J.F.      Annonse nr: 2425744

Slitasje på øvre høyre hjørne og brett fra nedre kant til midten.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet11.07.2019 18:07:15
Slutter19.07.2019 21:07:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist28
Otto Valstad, kartongkort. J.F.
Annonse nr: 2425744
Høyeste Budgiver Myntola (102)  Se budgivers karakterbok
Myntolakr 14,0017.07.2019 18:44:23
birgholkr 12,0014.07.2019 10:39:09
Myntolakr 10,0012.07.2019 23:23:07
Selger:  Lorents

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Hamar
Karakterer (13843)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.10.2019 17:59:49