4 blokk afa 157 stemplet Dkk 40.-      Annonse nr: 2410724

4 blokker med og uten marginal stemplet. Kjøper betaler kun porto etter Postens satser. Priset etter "AFA 4 blokker 2017"
Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Slutter om 6d 12t 5min 25sek
Slutter26.09.2019 05:50:55
Annonse vist7

Selger:  franivo

Medlem siden: 06.07.2004
Sted: Ulset
Karakterer (3223)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.09.2019 17:45:30