Eilert Mehlum. OPPI 425 Orrfugl i parringslek      Annonse nr: 2410293

Ubrukt kort. Noe hjørneslitasje og noen små flekker bak. Framstår som pent.
Betaling 1 uke. Jeg har Vipps. Frakt: Postens porto + kr 5
Objektets tilstand
Utropspriskr 70,00
Startet04.09.2019 23:20:21
Slutter11.09.2019 23:20:21
Solgt forkr 70,00
Annonse vist33
Eilert Mehlum. OPPI 425 Orrfugl i parringslek
Annonse nr: 2410293
Høyeste Budgiver antona (11)  Se budgivers karakterbok
antonakr 70,0008.09.2019 18:50:00
Selger:  oddolsen4

Medlem siden: 15.03.2013
Sted: Raufoss
Karakterer (381)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.09.2019 20:59:43