Norge miniark Sk 865- 868 i stemplet.      Annonse nr: 2407623

Studer bilde.

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kan heller ikke slås

sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Kun uke for uke oppgjør.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet24.06.2019 18:24:00
Slutter06.07.2019 18:24:00
Annonse vist24
Norge miniark Sk 865- 868 i stemplet.
Annonse nr: 2407623
Høyeste Budgiver geamu (4137)  Se budgivers karakterbok
geamukr 8,0005.07.2019 23:49:45
helse01kr 6,0001.07.2019 11:55:59
geamukr 5,00 (Autobud)01.07.2019 11:55:59
geamukr 3,0028.06.2019 20:40:24
helse01kr 2,00 (Autobud)28.06.2019 20:40:24
helse01kr 1,0025.06.2019 21:09:00
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (1989)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 13.12.2019 04:35:18