NK 1006/7 i hefter ( stemplet)      Annonse nr: 2404781

Du kan samle opp over tid for bl.a. å spare porto.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet20.06.2019 16:04:13
Slutter27.06.2019 16:02:00
Solgt forkr 43,00
Annonse vist18
NK 1006/7 i hefter ( stemplet)
Annonse nr: 2404781
Høyeste Budgiver helse01 (23170)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 43,0026.06.2019 20:42:04
Vatlandkr 40,00 (Autobud)26.06.2019 20:40:36
helse01kr 37,0026.06.2019 20:40:36
Vatlandkr 33,0026.06.2019 19:21:38
helse01kr 32,00 (Autobud)26.06.2019 19:21:38
helse01kr 30,00 (Autobud)26.06.2019 19:21:25
Vatlandkr 27,0026.06.2019 19:21:25
helse01kr 12,0025.06.2019 15:36:01
Vatlandkr 10,0020.06.2019 21:02:17
Selger:  harasore   Verifisert bruker

Medlem siden: 24.04.2003
Sted: Laksevåg
Karakterer (10360)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.10.2019 16:28:52