Postkort stemplet Moldøen 9 IV 04 fra Tyskland      Annonse nr: 2403833

Kort i god kvalitet med helt merke

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet19.06.2019 20:12:46
Slutter27.06.2019 20:24:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist22
Postkort stemplet Moldøen 9 IV 04 fra Tyskland
Annonse nr: 2403833
Høyeste Budgiver amason70 (54)  Se budgivers karakterbok
amason70kr 14,0024.06.2019 22:06:38
ih65ihkr 12,00 (Autobud)24.06.2019 22:06:38
ih65ihkr 10,0019.06.2019 22:31:24
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (15470)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.07.2019 06:07:49