NK 1090 Bardu 31.01.91      Annonse nr: 2402456

Nær fullstemplet sidevendt. Perfekt stempelavtrykk. Prima.
Frakt: Postens portotakster + kr. 3,00 for innpakningsmateriell.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 10,00
Slutter om 0d 3t 59min 54sek
Slutter16.07.2019 21:20:25
Annonse vist12

Selger:  skeide

Medlem siden: 23.07.2015
Sted: Inderøy
Karakterer (515)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.07.2019 17:20:31