www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
Norge div: 1968      Annonse nr: 2402409
div 1968
div 1968

 

Beskrivelse

se   scan

a

Generelle vilkår:
Byr du på fler auksjoner innen 7 dager etter første tilslag, samsendes alt du vinner. Frakt etter postens satser + kr.3,00- til emballasje.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1
Slutter om 1d 0t 4min 3sek
Slutter18.07.2019 11:36:05
Bud nå0  
Annonse vist4
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Budliste
Selger:  GREBIK
Profilbilde
  
Medlem siden: 29.10.2011
Sted: SKIEN
Land: NORWAY
Karakterer (1564)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 17.07.2019 11:32:02
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::