Konvolutt fra P. G. Rieber & Søn 1911      Annonse nr: 2402300

Åpnet og beskåret ved høyre kant-litt revet bakside

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet18.06.2019 08:18:50
Slutter25.06.2019 15:00:00
Konvolutt fra P. G. Rieber & Søn 1911
Annonse nr: 2402300

Karakterer (25757)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.07.2019 20:29:21