BRD - AFA 2789      Annonse nr: 2401986
Stemplet
Stemplet

Kardinal Galen 1996 100 pf.
Objektets tilstand
Utropspriskr 0,50
Startet16.07.2019 20:05:26
Slutter14.08.2019 20:05:26
Solgt forkr 0,50
Annonse vist1
Referanse nr/#2414
BRD - AFA 2789
Annonse nr: 2401986
Høyeste Budgiver 1801jn (2435)  Se budgivers karakterbok
1801jnkr 0,5009.08.2019 22:36:41
Selger:  jonsigurd

Medlem siden: 25.06.2018
Sted: Sarpsborg
Karakterer (1024)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.08.2019 01:21:20