BRD - AFA 2787      Annonse nr: 2401982
Stemplet
Stemplet

Samtidskunst 1996 300 pf.
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet16.07.2019 20:05:26
Slutter14.08.2019 20:05:26
Annonse vist2
Referanse nr/#2412
BRD - AFA 2787
Annonse nr: 2401982
Høyeste Budgiver 1801jn (2435)  Se budgivers karakterbok
1801jnkr 1,0009.08.2019 22:37:28
Selger:  jonsigurd

Medlem siden: 25.06.2018
Sted: Sarpsborg
Karakterer (1024)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.08.2019 01:23:45