BRD - AFA 2763 - 65      Annonse nr: 2401953
Stemplet
Stemplet

Tysk film 100 år 1995 80, 100 og 200 pf.
Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet16.07.2019 19:51:04
Slutter14.08.2019 19:51:04
Solgt forkr 6,00
Referanse nr/#2400
BRD - AFA 2763 - 65
Annonse nr: 2401953
Høyeste Budgiver 1801jn (2435)  Se budgivers karakterbok
1801jnkr 6,0009.08.2019 22:39:37
Selger:  jonsigurd

Medlem siden: 25.06.2018
Sted: Sarpsborg
Karakterer (1015)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.08.2019 03:46:11