BRD - AFA 2761      Annonse nr: 2401947
Stemplet
Stemplet

Frimerkets dag 1995 200+100 pf.
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,50
Startet16.07.2019 19:35:24
Slutter14.08.2019 19:35:24
Solgt forkr 1,50
Annonse vist7
Referanse nr/#2397
BRD - AFA 2761
Annonse nr: 2401947
Høyeste Budgiver 1801jn (2435)  Se budgivers karakterbok
1801jnkr 1,5009.08.2019 22:40:09
Selger:  jonsigurd

Medlem siden: 25.06.2018
Sted: Sarpsborg
Karakterer (1015)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.08.2019 03:44:29