GiBud.no : Frimerker : Verden for øvrig : Sør/mellom-Amerika - Postfrisk : Auksjon
##GUYANA 1998 P.fr. Booklet - DISNEY ....Les##      Annonse nr: 2400958
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

Flott booklet fra Guyana 1998.
Heftet har dessverre en liten bulk nedi høyre hjørne, men ingen av frimerkene inni er skadet.

Heftet har 13 sider fra perm til perm og måler 17,5 cm x 23 cm.

Katalogverdi €40.

Lykke til!

Objektets tilstand
Utropspriskr 59,00
Startet16.06.2019 23:07:41
Slutter23.06.2019 23:01:00
Solgt forkr 59,00
Annonse vist34
##GUYANA 1998 P.fr. Booklet - DISNEY ....Les##
Annonse nr: 2400958
Høyeste Budgiver VAMPIRE (16139)  Se budgivers karakterbok
VAMPIREkr 59,0018.06.2019 13:42:34

Karakterer (6248)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.07.2019 11:34:06