www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
NK428-430 -NORWEX      Annonse nr: 2396454

 

Beskrivelse
Pen serie, se bildet
Generelle vilkår:
INGEN RETURRETT PÅ LOTTS OG SAMLINGER. GJELDER OGSÅ FOR OBJEKTER SOM HAR UTROP KR 1; TAR IKKE ANSVAR FOR SENDINGER SOM KOMMER BORT I POSTEN. OM REKOMANDERT ØNSKES, GI BESKJED. FRAKT KR 15;-I NORGE ( RESTERENDE LAND I NORDEN OPPGIS FRAKT VIA MAIL) BETALES INNEN 7 DAGER
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
kr 15,00
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes kun innen Norden.
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 80,00  
Antall tilgjengelig: 1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet22.06.2019 22:05:44         
Slutter01.07.2019 16:05:00
Bud nå0  
Annonse vist9
NK428-430 -NORWEX
Annonse nr: 2396454
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Budliste
Selger:  toyacind
Profilbilde   Medlem siden: 03.07.2015
Sted: Hokåsen
Land: NORWAY
Karakterer (98)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 24.07.2019 07:33:05
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter