GiBud.no : Frimerker : Verden for øvrig : Nord-Amerika - Stemplet : Auksjon
USA Variert ryddelot, noe dublettert      Annonse nr: 2396424
USA
USA

Massevis av frimekrer, sannsynligvis over 200 stk
Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet12.06.2019 14:19:14
Slutter13.06.2019 14:17:00
FylkeRogaland
Solgt forkr 6,00
Annonse vist2
USA Variert ryddelot, noe dublettert
Annonse nr: 2396424
Høyeste Budgiver Roxi1 (5329)  Se budgivers karakterbok
Roxi1kr 6,0013.06.2019 13:44:57
Selger:  rj_49

Medlem siden: 19.07.2014
Sted: Kvernalan
Karakterer (580)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.06.2019 12:25:27