Postfriske merker (NOK 100) til portobruk!!      Annonse nr: 2395541

Lot postfriske norske merker pålydende NOK 100, selges billigere enn pålydende. Valører fra 50 øre og opp til med 10 kr. Merkene er fra siste del av 70 tallet og opp til dagens dato. Scan er en illustrasjon av merkene som vil bli levert. Spesifikke ønsker om bestemte merker kan beklageligvis ikke etterkommes.

Kun reell porto tilkommer kjøp nå prisen.

Objektets tilstand
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 60,00
Antall tilgjengelig: 20 stk.
Startet14.08.2019 11:20:28
Slutter21.08.2019 11:20:28
Laveste vinnerbudkr 60,00
Annonse vist29
Postfriske merker (NOK 100) til portobruk!!
Annonse nr: 2395541
Høyeste Budgiver Skruven (3523)  Se budgivers karakterbok
BudgiverBudAntallVinnendeDato
rj_49kr 60,001Ja (1)20.08.2019 17:35:03
Skruvenkr 60,003Ja (3)21.08.2019 09:35:39
Antall igjen: 16
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (2237)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.10.2019 05:56:26