FIOLIN-JENTE, Bergen 16.05 1907 NK75      Annonse nr: 2393347

En nydelig jente.

Sendt som bursdagskort til en liten gutt.

Poststemplet i Bergen 16.05.1907.

Se scan

Sendinger under 1kg sendes normalt som uregistrert A-post og sendes på mottakers ansvar. Ønskes annen forsendelse vennligst gi beskjed rett etter tilslag.
Objektets tilstand
Utropspriskr 55,00
Slutter om 28d 0t 19min 8sek
Slutter11.11.2019 19:21:02
Annonse vist11

Selger:  pransom
Profilbilde   Medlem siden: 19.03.2014
Sted: Torrox Costa
Land: SPAIN
Karakterer (437)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.10.2019 19:01:54