FELTPOSTKONTORET ULVEN, 02.06.1910 på NK99      Annonse nr: 2393251
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

Et postkort laget i anledning oppmøte og utlevering av uniformer til 1. Landværnskompani, Ulven ved Os 1910.

Ca.80 mann med div. bagasje.

Stemplet; Feltpostkontoret på Ulven 2.juni 1910.

Se scans

Sendinger under 1kg sendes normalt som uregistrert A-post og sendes på mottakers ansvar. Ønskes annen forsendelse vennligst gi beskjed rett etter tilslag.
Objektets tilstand
Utropspriskr 350,00
Slutter om 18d 12t 55min 48sek
Slutter10.08.2019 19:01:00
Annonse vist16

Selger:  pransom
Profilbilde   Medlem siden: 19.03.2014
Sted: Torrox Costa
Land: SPAIN
Karakterer (417)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.07.2019 06:05:12