GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : Etter 1999 Nk 1382 - : Auksjon
Lux stemplet serie Olsenbanen. Pris = pålydende!      Annonse nr: 2389486

Serien kommer ut lørdag 8. mars.

Ønsker du 4-blokker så 'Kjøp' 4 stykker.

PRISEN ER PR SERIE!
Objektets tilstand
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 39,00
Kjøp nåkr 39,00  Kjøp nå  Hjelp
Antall90 (Opprinnelig 100)
Slutter om 15d 11t 54min 29sek
Slutter05.07.2019 00:16:00
FylkeRogaland
Bud nåkr 78,00
Annonse vist172

Høyeste Budgiver ararl (62)  Se budgivers karakterbok
BudgiverBudAntallVinnendeDato
ararlkr 78,002Ja (2)14.06.2019 22:00:47
GJFRIMERKERkr 39,00 Kjøp nå1Ja (1)06.06.2019 21:26:04
audi2015kr 39,00 Kjøp nå5Ja (5)07.06.2019 14:19:49
miolse01kr 39,00 Kjøp nå1Ja (1)14.06.2019 10:18:53
christian9999kr 39,00 Kjøp nå1Ja (1)17.06.2019 10:44:44
christian9999kr 39,00 Kjøp nå1Ja (1)17.06.2019 10:45:08
K3328kr 39,00 Kjøp nå1Ja (1)17.06.2019 16:44:07
Antall igjen: 88
Selger:  NORSTAMPS
Karakterer (2516)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.06.2019 12:21:31