www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
KVISLER 25XII51 NK 388 KLIPP ØSTFOLD      Annonse nr: 2386692

 

Beskrivelse



PORTO 16,- I NORGE.


HAR PAYPAL KONTO.


KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.



All forsendelse skjer på kjøpers ansvar. Gi beskjed dersom du ønsker kjøp sendt som rek brev eller sporbar sending. REKOMMANDERTE SENDINGER KOSTER 40% AV POSTENS SATSER.
Generelle vilkår:
Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
kr 16,00
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 5,00  
Antall tilgjengelig: 1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet02.07.2019 12:07:48         
Slutter16.07.2019 12:07:48
Bud nå0  
Annonse vist8
KVISLER 25XII51 NK 388 KLIPP ØSTFOLD
Annonse nr: 2386692
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Budliste
Selger:  SverreG
Profilbilde
  
Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Land: NORWAY
Karakterer (4459)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 22.07.2019 06:24:14
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter