www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
Nk 371.      Annonse nr: 2385092

 

Beskrivelse
Se scan.
Frakt: vanlig porto.
Sender samlet.
Generelle vilkår:

Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 2,00  
Antall tilgjengelig: 1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet24.06.2019 20:07:05         
Slutter29.06.2019 20:07:05
Solgt forkr 2,00  
Annonse vist7
Nk 371.
Annonse nr: 2385092
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver kaab3840 (431)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
kaab3840kr 2,0024.06.2019 20:49:47
Selger:  thio
Profilbilde
  
Medlem siden: 06.03.2014
Sted: Vesterøy
Land: NORWAY
Karakterer (4835)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 17.07.2019 11:32:20
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter