WEIDEMANN BLOKKEN NK 1072-5 SIGNERT WEIDEMANN      Annonse nr: 2384135

POSTFRISK.

EKTE SIGNATUR.

PORTO 17,-.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
Utropspriskr 150,00
Startet11.02.2020 20:07:48
Slutter21.02.2020 20:07:48
Annonse vist20
WEIDEMANN BLOKKEN NK 1072-5 SIGNERT WEIDEMANN
Annonse nr: 2384135
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (5694)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.02.2020 18:23:02