Fride ved mikrofonen - Tore Findal      Annonse nr: 2383027
Av.: Tore Findal
Av.: Tore Findal

En grei bok uten de helt store slitasjene. Bokens slitasjer befinner seg for det meste på permens hjørner og på ryggens topp og bunn. Noe slitasje også på ryggens tittel. Bokens innside er helt fri for bretter, rifter og løse sider. Men papiret har blitt noe brunlig.

Utgitt på Dreyer. Vil tro det er en tidlig 50-talls utgivelse

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Kjøp nåkr 40,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 15d 22t 24min 34sek
Slutter15.03.2020 11:52:23
Annonse vist69

Karakterer (1041)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.02.2020 13:27:49