Berit forelsker seg - Disa Netterström Jonsson      Annonse nr: 2383026
Av.: Disa Netterström Jonsson
Av.: Disa Netterström Jonsson

Original tittel.: Britt och sommaren.

En ganske så pen bok uten de helt store slitasjer. Men de finnes som vanlig på permens hjørner og noe på sidene. Samt ryggens øvre og nedre område. Bokens innhold er i meget fin forfatning helt uten bretter, rifter og løse sider. Utgitt på Damm 1946

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Kjøp nåkr 45,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 16d 11t 4min 48sek
Slutter15.03.2020 11:52:23
Annonse vist70

Karakterer (1041)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.02.2020 00:47:35