Landstads reviderte Salmebok      Annonse nr: 2381426
M.B. Landstads Kirkesalmebok. Salmebokforlaget 1927

En fin bok. Skinninnbundet  med gulltrykk på forsiden "Til Far og Mor". Boken er utgitt 1927 så det er noe slitasje på skinninnbindingen, men ikke mer enn at forsidens og baksidens mønster er meget godt synlig.
Det innvendige er i prima stand helt uten bretter, rifter og løse sider. Det eneste er tidligere eiers navnetrekk på første siden.
Boken har målene 130 x 178 mm.
Objektets tilstand
Utropspriskr 45,00
Kjøp nåkr 65,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 7d 0t 31min 39sek
Slutter25.02.2020 14:53:06
Annonse vist67

Karakterer (1036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 14:21:27