Ytterfil - Jayne Anne Phillips      Annonse nr: 2371978
Av.: Jayne Anne Phillips
Av.: Jayne Anne Phillips

Originaltittel.: Machinedreams 1985

Dette er en særdeles pen bok helt uten slitasjer. Utgitt på Aschehoug 1987.

Boken omhandler historien om Hampson Family fra WW II til Viet Nam krigen

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Kjøp nåkr 50,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 11d 16t 56min 18sek
Slutter10.03.2020 18:20:22
Annonse vist53

Karakterer (1041)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.02.2020 01:24:04