NORGE 1994. NORSK FORSKNING. NK 1208 - 1209 STEMPLET      Annonse nr: 2371491
NORGE 1994. NORSK FORSKNING. NK 1208 - 1209 STEMPLET SERIE

NORGE 1994. NORSK FORSKNING. NK 1208 - 1209 STEMPLET SERIE.

FULLTAGGET OG MED SKARPE HJØRNER

14 dagers returrett fra utsendelse og pengene tilbake ved manglende beskrivelse fra min side. Evt. retur betales av budvinner. Jeg sender objektet som A-post + kr. 1,00 for konvolutt/emballasje.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet18.06.2019 11:49:38
Slutter25.06.2019 11:49:38
Annonse vist5
NORGE 1994. NORSK FORSKNING. NK 1208 - 1209 STEMPLET
Annonse nr: 2371491
Selger:  teiander

Medlem siden: 31.08.2003
Sted: Ingeberg
Karakterer (309)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.09.2019 01:05:17