www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
NK 518 SAN(---) -2(---)      Annonse nr: 2371390

 

Beskrivelse
Bruksmerker - vanlig papir, 1962/65. Normalmerke.
Generelle vilkår:
Frakt: Postens portotakster + kr. 3,00 for innpakningsmateriell.
Objektets tilstand
Brukt og i perfekt stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes kun innen Norden.
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 15,00  
Antall tilgjengelig: 1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet18.06.2019 11:49:32         
Slutter25.06.2019 11:49:32
Bud nå0  
Annonse vist4
NK 518 SAN(---) -2(---)
Annonse nr: 2371390
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Budliste
Selger:  skeide
Profilbilde
  
Medlem siden: 23.07.2015
Sted: Inderøy
Land: NORWAY
Karakterer (515)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 16.07.2019 01:07:02
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter