www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
4- blokk NK 1118       Annonse nr: 2366723

 

Beskrivelse

Se bildet     
Generelle vilkår:
FRAKT
kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. Varene Kan også hentes på min adresse.

SAMSENDING
Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris.

BETALING
Betaling via kontnr. Vipps elle Paypal. Jeg sender betalingsinformasjon når du ikke har flere bud inne på mine auksjoner.
Jeg kan også vente med forsendelse dersom du ønsker oppsamling av flere objekter, gi meg beskjed dersom det alternativet ønskes.

Gratis frakt ved kjøp over 700 kr

Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 5,00  
Antall tilgjengelig: 1
Slutter om 10d 17t 56min 22sek
Slutter01.08.2019 14:20:21
Bud nå0  
Annonse vist12
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Budliste
Selger:  Samlerboden
Profilbilde   Medlem siden: 21.10.2001
Sted: Kristiansand S
Land: NORWAY
Karakterer (1192)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 21.07.2019 20:23:59
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::