www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Mynter & Sedler : Norske mynter 1874-1923 : 50 øre 1874-1923 : Auksjon
50 øre 1918. Flere riper. Utrop 1,-      Annonse nr: 2365497
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
159176
50 øre 1918. Flere riper. Utrop 1,-
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1,00  
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet22.05.2019 16:01:25         
Slutter24.05.2019 13:41:00
FylkeRogaland
Solgt forkr 17,00  
Annonse vist9
Referanse nr/#Weekly2018-08
50 øre 1918. Flere riper. Utrop 1,-
Annonse nr: 2365497
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver hansi352 (257)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
hansi352kr 17,0023.05.2019 19:53:44
navlelokr 15,00 (Autobud)23.05.2019 19:53:44
navlelokr 7,0023.05.2019 17:12:36
davilaVerifisert brukerkr 5,00 (Autobud)23.05.2019 17:12:36
davilaVerifisert brukerkr 1,0022.05.2019 16:58:52
Selger:  NORSTAMPS
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2506)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 18.06.2019 14:02:56
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter