www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Mynter & Sedler : Norske mynter 1874-1923 : 2 Kr 1878-1917 : Auksjon
2 kr 1905. Flott mynt! Utrop 2,-      Annonse nr: 2365311
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
159183
2 kr 1905. Flott mynt! Utrop 2,-
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 2,00  
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet22.05.2019 13:20:36         
Slutter24.05.2019 13:18:00
FylkeRogaland
Solgt forkr 400,00  
Annonse vist76
Referanse nr/#Weekly2018-08
2 kr 1905. Flott mynt! Utrop 2,-
Annonse nr: 2365311
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver apalen (114)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
apalenkr 400,00 (Autobud)23.05.2019 20:13:16
jense2kr 400,0023.05.2019 20:13:16
apalenkr 375,00 (Autobud)23.05.2019 20:12:53
jense2kr 350,0023.05.2019 20:12:53
apalenkr 305,00 (Autobud)23.05.2019 07:34:46
ikke prøv degkr 280,0023.05.2019 07:34:46
apalenkr 255,0022.05.2019 23:11:21
ikke prøv degkr 230,0022.05.2019 22:43:28
davilaVerifisert brukerkr 205,0022.05.2019 17:50:33
digaskr 200,00 (Autobud)22.05.2019 17:50:33
digaskr 185,0022.05.2019 17:37:24
davilaVerifisert brukerkr 175,00 (Autobud)22.05.2019 17:37:24
davilaVerifisert brukerkr 125,0022.05.2019 16:47:36
polly1965kr 110,00 (Autobud)22.05.2019 16:47:36
polly1965kr 2,0022.05.2019 15:54:07
Selger:  NORSTAMPS
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2516)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 19.06.2019 12:19:25
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter