Postkort st. **** i JØLSTER ??-??-43?      Annonse nr: 2365189

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet **** i Jølster 1943?

Norsk Arbeide - P. & F. Serie A. 12. J. W. E.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet22.05.2019 11:41:28
Slutter07.06.2019 19:50:00
FylkeØstfold
Annonse vist7
Postkort st. **** i JØLSTER ??-??-43?
Annonse nr: 2365189

Karakterer (8059)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.06.2019 14:09:23