www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Mynter & Sedler : Norske mynter før 1874 : Norge før 1818 : Auksjon
1 dirheim i sølv fra perioden år 700-900. Disse ble kom      Annonse nr: 2364388
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
159153

1 dirheim i sølv fra perioden år 700-900. Disse ble kom til Norge med vikingen som drev handel i Midt Østen
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1,00  
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet21.05.2019 15:22:05         
Slutter24.05.2019 13:00:00
FylkeRogaland
Solgt forkr 60,00  
Annonse vist84
Referanse nr/#Weekly2018-08
1 dirheim i sølv fra perioden år 700-900. Disse ble kom
Annonse nr: 2364388
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver navlelo (70)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
navlelokr 60,00 (Autobud)22.05.2019 18:27:08
davilaVerifisert brukerkr 55,0022.05.2019 18:27:08
navlelokr 43,0022.05.2019 04:42:36
geir59kr 41,00 (Autobud)22.05.2019 04:42:36
geir59kr 34,0021.05.2019 22:28:40
davilaVerifisert brukerkr 32,00 (Autobud)21.05.2019 22:28:40
davilaVerifisert brukerkr 23,0021.05.2019 19:48:55
jjorn5858kr 22,00 (Autobud)21.05.2019 19:48:55
jjorn5858kr 1,0021.05.2019 18:21:50
Selger:  NORSTAMPS
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2516)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 19.06.2019 12:20:29
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter