Englandsfarere - Sigurd Evensmo      Annonse nr: 2363558
 Av.: Sigurd Evensmo

En meget pen bok med kun meget svake slitasjer på permens underkant og hjørner. Svake slitasjemerker helt øverst og nederst på ryggen. Det brune på tekstsiden er kun fra scanneren og ikke i boken. Boken ellers er helt fri for bretter, rifter og løse sider.
Utgitt på Gyldendal 1950
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Kjøp nåkr 55,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 11d 4t 20min 26sek
Slutter29.02.2020 20:36:03
Annonse vist64

Karakterer (1036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 16:15:37