Lot 1995 - stemplet      Annonse nr: 2362537

Ca. 30 merker  - pent stemplet - se scan.

Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
Startet26.05.2019 22:30:31
Slutter02.06.2019 22:30:31
Solgt forkr 9,00
Annonse vist16
Referanse nr/#39
Lot 1995 - stemplet
Annonse nr: 2362537
Høyeste Budgiver svbern (4970)  Se budgivers karakterbok
svbernkr 9,0029.05.2019 09:14:02
Selger:  Bergfinn

Medlem siden: 23.07.2015
Karakterer (1934)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.09.2019 08:18:59