www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
Norge bedre stemplede, også luksus.      Annonse nr: 2362309

 

Beskrivelse
Studer bilde. 
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
kr 16,00
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes kun innenlands
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 8,00  
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet19.05.2019 17:46:00         
Slutter01.06.2019 17:46:00
FylkeØstfold
Solgt forkr 8,00  
Annonse vist12
Norge bedre stemplede, også luksus.
Annonse nr: 2362309
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Odin012 (4112)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Odin012kr 8,0001.06.2019 11:37:49
Selger:  Britta1951
Profilbilde
  
Medlem siden: 24.04.2014
Sted: Sponvika
Land: NORWAY
Karakterer (1634)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 19.06.2019 14:10:05
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter