Norge bedre stemplet 10 stk. forskjellige.      Annonse nr: 2362237

Studer bilde.

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kan heller ikke slås

sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Kun uke for uke oppgjør.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet19.05.2019 18:48:00
Slutter01.06.2019 18:48:00
FylkeØstfold
Annonse vist25
Norge bedre stemplet 10 stk. forskjellige.
Annonse nr: 2362237
Høyeste Budgiver televimsen57 (293)  Se budgivers karakterbok
televimsen57kr 1,0031.05.2019 20:24:57
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (1664)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.06.2019 13:56:39