Norge stemplet - junior kvalitet - 60 stk forskjellige.      Annonse nr: 2362226

Studer bilde.

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kan heller ikke slås

sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Kun uke for uke oppgjør.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet19.05.2019 18:36:00
Slutter01.06.2019 18:36:00
FylkeØstfold
Annonse vist10
Norge stemplet - junior kvalitet - 60 stk forskjellige.
Annonse nr: 2362226
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (1664)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.06.2019 14:37:03